پیمان پنج ساله برای Eden Productions مدیر اجرایی شامل فیلم های سریال و همچنین فیلم های بلند است.

ریچارد پلپر رئیس سابق HBO رسما خانه جدیدی در اپل دارد.

شرکت Eden Productions که به تازگی شکل گرفته Plepler ، پنج سال معامله امضا کرده است تا پروژه های Apple TV + غول فناوری را تولید کند. اولین مدیرعامل HBO که در اوایل سال 2019 پس از 27 سال از خروجی کابل پریمیوم خارج شد ، در ماه نوامبر با برترین های اپل تی وی ، زاک وان آمبرگ و جیمی اریکلت وارد گفتگوهای پیشرفته شد.

پلپرر روز پنجشنبه در بیانیه ای گفت: "من از کار با زاک ، جیمی و تیم محرمانه در اپل که به شدت از دیدگاه من برای ادن پشتیبانی می کنند ، خوشحالم." نمایش هایی که زاک و جیمی [در سونی] ، Crown و Breaking Bad تولید کردند ، از جمله مواردی هستند که من بسیار تحسین می کنم. اپل یکی از خلاق ترین شرکت های جهان و خانه ای مناسب برای شرکت تولید جدید من و فصل بعدی است. "

Eden Productions یک شرکت بوتیک خواهد بود که روی چند برنامه انتخابی متمرکز است. برخورد پلدر با اپل شامل سریال های اسکریپت شده ، فیلم های سینمایی و مستندها است.

ریچارد پلپر
بیشتر بخوانید
مدیرعامل سابق HBO ریچارد پلپلر عنوان به اپل

پلدر ، یکی از مدیران ارجمند در صنعت ، در فوریه گذشته با اقداماتی که جامعه تلویزیون را متحیر کرد ، HBO را ترک کرد. خروج وی نه ماه پس از آن بود که رژیم AT&T تایم وارنر را به دست گرفت و نام آن را وارنر مدیا گذاشت. این شرکت تازه ادغام شده ، رئیس جمهور سابق سرگرمی NBC باب Greenblatt را در ماه مارس به نقش مهمی منصوب کرد که به وی نظارت بر کابینر پریمیوم را داد - که بیشتر با اصالت های نمادین مانند Sopranos و Game of Thrones شناخته می شود - و همچنین سرویس پخش آینده خود ، HBO Max ، و شبکه های کابلی دیگر.

در آن زمان ، منابع گفتند: پلپرر استقلال کاهش HBO را در سبد گسترده WarnerMedia عنوان کرده و آن را به عنوان محرک اصلی گفتگو "مهربان" با مدیر عامل WarnerMedia ، جان استنکی در مورد عزیمت قبل از شایعات در مورد اجاره برنامه نویسی برتر در شرکت مادر داشته است. آغاز شده.

انتقال پلدر به اپل آخرین فصل جنگ برای استعداد است زیرا غول های رسانه ای مانند اپل ، دیزنی ، NBCUniversal و WarnerMedia همه در تلاش برای رقابت با بازیکنان مستقر مانند نتفلیکس ، آمازون و هولو ، پلتفرم های مستقیم به مصرف کننده خود را راه اندازی می کنند.

منابع می گویند ون آمبرگ و ارلیشت ، سرپرست فیلم های اپل تی وی + در سراسر جهان ، این اتهام را به توافق نامه تولید با پلپلر ، که ارتباط طولانی ای با روابط پربازدیده سازندگان و ستارگان این صنعت دارد ، انجام دادند. Plepler آخرین معاهده تولید پرمحتوا است که توسط دوئل ساخته شده است و به یک فهرست می پیوندد که شامل Oprah Winfrey ، A24 ، Sesame Workshop و شرکت مادر Peanuts نیز می شود.

Plepler بخشی از روز افزون مدیران است که از رسانه های تلویزیونی سنتی که به سمت جریان حرکت می کنند ، است. رئیس جمهور ABC Studios ، پاتریک موران اخیراً قرارداد آواری را با آمازون آمازون ، که اکنون توسط سرپرست سابق NBC ، جنیفر سالک ، سرپرستی NBC نظارت دارد ، انجام داد. رئیس سابق سرگرمی سابق ABC ، ​​Channing Dungey ، بارا باجاریا ، پیشکسوت سابق تلویزیون جهانی ، هم اکنون نقش اساسی در Netflix دارد. و گرینبلات البته نظارت بر HBO Max را دارند. از طرفی ، ون آمبرگ و ارلیخت پیش از این که به اپل بروند ، از استودیوی ایندی سونی با محوریت پخش نظارت می کردند.

رئیس پیشین HBO ، ریچارد پلپر ، قرارداد رسمی اپل رسمی شد

، ,های ,اپل ,hbo ,شرکت ,سابق ,که به ,فیلم های ,آمبرگ و ,می کنند ,به اپل

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دکوراسیون داخلی,طراحی داخلی,معماری داخلی,بازسازی و نوسازی, دکوراسیون اداری,طراحی و معماری فلات Larisa's style طراحی سایت | سارین وب Christine's notes سرگرمی تکنولوژی فروش تجهیزات مخابراتی جدیدترین اخبار و اطلاعات برنامه نویسی و سئو مطالب اینترنتی تخفیفان
دزدگ